• Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola

          • Raport RP080 Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego

            L.p. Nazwisko i imiona

            1  Antoniuk Bartosz

            2  Bartoszuk Diana

            3  Bartoszuk Szymon

            4  Bąk Andrzej Bartłomiej

            5  Beczyńska Zofia Elżbieta

            6  Betcher Aleksander Krystian

            7  Betcher Anna Agata

            8  Biliński Nataniel Marian

            9  Błażejewicz Kacper Adam

            10  Bogusz Aron Piotr

            11  Bronis Tymon Mikołaj

            12  BUJAK BLANKA BERNARDA

            13  Drzewiecki Szymon

            14  Fedorowicz-Marek Zuzanna Zofia

            15  Gawliczek Emilia

            16  Golisowicz Nela

            17  Grotomirski Wiktor

            18  GUJGO WOJCIECH

            19  Gziut Jakub

            20  Hofman Aleksandra Maria

            21  HOPPE JACEK FELIKS

            22  HOPPE KAROLINA ŁUCJA

            23  Ingielewicz Aleksander

            24  Ingielewicz Maria

            25  Janas Konstanty

            26  Janas Lena

            27  Janiak Mikołaj Antoni

            28  Jarczyk Karolina Agata

            29  Jarczyk Marcel Oliwier

            30  Kabała Amelia Sandra

            31  Kacprzak Michalina

            32  Kaczmarek Alicja

            33  Kaczmarek Kacper

            34  Kaczmarek Klaudia Zofia

            35  Koczywąs Mateusz

            36  Kowalski Antoni Hubert

            37  Kowalski Bruno

            38  Kulińska Agnieszka

            39  Kuliński Marcel

            40  Laskowski Igor

            41  Lesinski Pola Maja

            42  Makuch Julia

            43  Marczyło Kacper

            44  Marczyło Michał

            45  Mądraszek Agata

            46  Michalczuk Lena

            47  Mruk Franciszek

            48  Mysona Brunon

            49  Niedzielski Jozef Jan

            50  Nowak Przemysław

            51  Oczos Kacper

            52  Polakowska Jagoda

            53  Polakowska Lena

            54  Pyza Kornelia

            55  Rosiński Wojciech Adam

            56  Roznerski Nikodem

            57  Sajewicz Michał

            58  Siwa Marianna

            59  Skoropada Jagoda Kinga

            60  Staniszewska Alicja Sara

            61  Swarcewicz Gracjan

            62  Sylwesiuk Michał

            63  Szałek Amelia Magdalena

            64  Szerszeń Michał

            65  Szyszko Natalia

            66  TOPÓR HANNA

            67  TWARDOWSKA MILENA NATALIA

            68  Wiszniewska Emilia

            69  Wojciechowska Natalia

            70  Wojciechowski Karol

            71  Wymysłowska Alicja

            72  Zając Robert Antoni

            73  Zielińska Zuzanna

            74  Złoczowski Jakub

            75  Żak Szymon Krzysztof

            76  Żebrowska Laura

            77  Żelichowski Jakub Mateusz

            78  Żołnowski Bartosz

            79  Żołnowski Ksawery

            80  Chrzan Blanka Cecylia

            81  Janas Marcelina Irena

            82  Dutka Helena

             

             

            RP084 Lista dzieci nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego

            L.p. Nazwisko i imiona

            1  Butryn Antonina Zofia

            2  Grzybowski Alan Damian

            3  Iwaniuk Borys

            4  Jankowska Julia

            5  Krawczak Maksymilian

            6  Kusz Maja

            7  Lewandowski Michał Krzysztof

            8  Mróz Lena Marta

            9  Piasecki Jan

            10  Potoczniak Mikołaj Jan

            11  Stasiak Mikołaj Antoni

            12  Topór-Kisielnicka Maja Agata

            13  Woźniak Aleksandra

          • POWRÓT DO SZKOŁY

          • Z dniem 17 maja 2021r. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na tryb hybrydowy. Harmonogram tych zajęć wygląda następująco: 

            W dniach od 17-19 V 2021r. klasy:

            • VIII, VII a, VI a, V, IV a - tryb stacjonarny
            • VII b, VI b, IV b - tryb zdalny

            w dniach od 20-24 V 2021r.

            • VIII, VII b, VI b, V, IV b - tryb stacjonarny
            • VII a, VI a, IV a - tryb zdalny

            Od dnia 31 maja 2021r. wszyscy uczniowie klas I-VIII przechodzą na tryb stacjonarny.              

            Jednocześnie informuję, że w dniach 25,26,27 maja 2021r. uczniowie klasy VIII piszą egzamin, w tym dniach nie ma zajęć dydaktyczno - wychowawczych, w szkole odbywają się zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. od 7 00 - 15 00 - rodzice przywożą i odbierają dzieci we własnym zakresie.

            W dniach 28 maja, 2 i 4  czerwca 2021r. zgodnie z organizacją roku szkolnego są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, w szkole odbywają się zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. od 7 00 - 16 00 - rodzice przywożą i odbierają dzieci we własnym zakresie.

            W razie wątpliwości i pytań proszę dzwonić pod nr tel. podany na stronie internetowej placówki.

            Dyrektor

            Zespołu Placówek Oświatowych w Kołbaskowie

            Olga Strugała