• Klub szkolnego wolontariatu

     • Klub Szkolnego Wolontariatu wznawia swoją działalność w nowym roku szkolnym 2019/ 2020.

      Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, personel szkolny i rodziców do włączenia się w nasze akcje.

       

      1. Kontynuujemy zbieranie nakrętek dla Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół  Dzieci z  Zespołem Downa „ Nakrętka dla Iskierki” – plastikowe nakrętki można wrzucać do kartonu stojącego na parterze przy naszej tablicy ogłoszeniowej.
      2. Rozpoczynamy już teraz zbiórkę karmy i innych akcesoriów, które mogą się przydać zwierzętom w schronisku. Naszą „ Paczkę dla zwierzaczka” chcemy  podarować im już w październiku z okazji przypadającego 4 października Światowego Dnia Zwierząt. Karton na te podarunki  jest przy naszej tablicy na parterze.
      3. Wznawiamy inicjatywę dla FUNDACJI NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Chcemy ich wesprzeć poprzez sprzedaż cegiełek. Środki, które my przekażemy fundacji pozwolą na zakup specjalistycznego sprzętu dla chorego na porażenie mózgowe 17 letniego Bartka Chrzana. Bardzo liczymy na wasze wsparcie. Te cegiełki to fiszki, które mogą być pomocą edukacyjną ( językowe, matematyczne, ortograficzne, geograficzne, kalendarzyk)wszystkie z uroczymi zwierzakami. Cena minimalna wynosi 2 zł za cegiełkę, ale oczywiście liczymy na waszą hojność.

      O nowych akcjach będziemy informować na stronie szkoły i na naszej tablicy informacyjnej.

      Pozdrawiamy

      Wolontariusze i opiekunowie klubu

      Katarzyna Skubisz

      Gabriela Gapińska

    • Spotkanie z Rodzicami
     • Spotkanie z Rodzicami

     • W dniu 12 września 2019r. o godz. 17.30 zapraszam państwa na spotkanie rozpoczynające rok szkolny 2019/2020, które odbędzie się w stołówce szkolnej.

      Spotkanie będzie dotyczyło jak co roku organizacji pracy i spraw bieżących związanych z działalnością Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2019/2020.

      Po spotkaniu odbędą się zebrania z wychowawcami klas. 

       

      Olga Strugała 

      Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych

      w Kołbaskowie